Organi Športne zveze Maribor za mandatno obdobje 2021- 2025:

    Upravni odbor

    1. Tomaž Barada - predsednik
    2. Iztok Kvas - prvi podpredsednik
    3. Zoran Kačičnik - drugi podpredsednik
    4. Tadeja Pintarič - članica
    5. Bojan Horvat - član
    6. Sebastijan Harc - član
    7. Aljaž Kos - član
    8. Mitja Koželj - član
    9. Matjaž Meško - član
    10. Darko Mušič - član
    11. Gregor Lednik - član
    12. Aleksander Šajn - član
    13. Klemen Tasič - član
    14. Peter Sitar - predsednik komisije za šport otrok in mladine
    15. Silvester Lipošek - predsednik Strokovnega sveta

    Nadzorni odbor

    1. Tina Murko
    2. Marjan Pučnik
    3. Jernej Pregrad

    Disciplinska komisija

    1. Jan Sredenšek
    2. Iztok Šumatič
    3. Nuša Koper

    STALNI ORGANI UPRAVNEGA ODBORA

    Strokovni svet ŠZ

    1. Silvester Lipošek - predsednik

    Komisija za šport otrok in mladine

     

    1. Peter Sitar - predsednik
    2.        
    3.  
    4.  
    5.  
    6.  
    7.  

    Komisija za priznanja, imenovanja in statutarna vprašanja

    Odbor za prireditve

     

    Skupščina (predstavniki ustanoviteljev po panogah)

    1. Aikido - Rudolf Majcen
    2. Alpinizem - Miro Potisk
    3. Atletika - Sebastijan Jagarinec
    4. Alpsko smučanje - Gregor Lednik
    5. Badminton - Uroš Velec
    6. Balinanje - Zmago Gomzi
    7. Boks - Roland Harb
    8. Fitness in aerobika - Damir Ćujo
    9. Športna rekreacija - Andrej Kogelnik
    10. Hokej - Jure Verlič
    11. Invalidski šport - Vasja Cimerman
    12. Jadranje - Matjaž Meško
    13. Judo - Darko Mušič
    14. Ju-jitsu - Karl Kelc
    15. Karate - Damjan Horvatič
    16. Kegljanje - Bojan Pihlar
    17. Kolesarstvo - Bojan Horvat
    18. Konjeništvo - Tadeja Pintarič
    19. Košarka - Sergej Ravnikar
    20. Letalstvo - Franc Kralj
    21. Lokostrelstvo - Igor Vrbančič
    22. Namizni tenis - Boris Konjiček
    23. Kick boxing - Robert Žnuderl
    24. Nogomet - Uroš Kelbič
    25. Odbojka - Mitja Koželj
    26. Planinstvo - Franc Vračko
    27. Potapljanje - Mitja Štampfer
    28. Rokomet - Mihael Pisanec
    29. Smuški teki - Aleš Hus
    30. Športna gimnastika - Aleksander Šajn
    31. Strelstvo - Bojan Udovč
    32. Šah - Slavko Vizovišek
    33. Taborništvo - Janez Šauperl
    34. Tenis - Aljaž Kos
    35. Tae-kwon-do - Kristijan Kovačič
    36. Triatlon - Robert Gostinčar
    37. Veslanje - Darko Golob
    38. Športni ribolov - Drago Ornik
    39. Športni ples - Natalija Banovič
    40. Sabljanje - Nataša Kvar
    41. Kegljanje na ledu - Anne Marie Roškar
    42. Vaterpolo - Jernej Seljak
    43. Šolski šport - Darja Škrilec
    44. Univerzitetni študentski šport - Marjan Pučnik
    45. Plavanje - Silvester Lipošek